KAMIENIE GRATIS  - Do każdego pieca dołączamy tyle kamieni ile sugeruje producent GRATIS!

Brak w magazynie - Towar dostępny na zamówienie, czas oczekiwania około 4 tygodni.

Oferujemy szeroki wybór akcesoriów, które zapewnią chwilę przyjemności i odprężenia. Na szczególną uwagę zasługują aromaty do sauny, które roztaczają przyjemną woń i pozytywnie wpływają na samopoczucie. Wśród naszych produktów znajdziecie Państwo nuty kwiatowe, owocowe, korzenne, leśne i ziołowe. Wszystkie z nich charakteryzują się wysoką wydajnością i doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Sięgając po zapachy do sauny można odkryć ogromną moc aromaterapii, która koi zarówno ciało, jak i umysł.

Aktywne filtry

Wachlarz do sauny duży 75cm naturalny aufguss

Cena 45,00 zł

Duży wachlarz z naturalnych liści palmy 75cm do sauny.

Ręcznie wykonywany na Filipinach. Może służyć jako ozdoba, ale świetnie sprawdzi się jako akcesorium do sauny, zamieniając nas na chwilę w sauna mistrza. Rozwiewając aromat w saunie tworzymy klimat prawdziwego obrzędu aufguss, ale także pomagamy w dotarciu zapachu do wszystkich zakątków sauny.

Uwaga - produkt z naturalnych, liści palmy - nie wolno pozostawiać na piecu, na kamieniach oraz w jego pobliżu - ryzyko zapłonu (dotyczy także wszystkich drewnianych produktów do sauny)

Wysyłka odbywa się w ogromnym, sztywnym arkuszu tektury, tak by wachlarz, dotarł cało do Państwa.

powyższy opis jest autorski i jedyny - powielanie, kopiowanie, przerabianie bez zgody zabronione

 

Zestaw RENTO zapach i mydło Letnia brzoza do sauny

Cena 75,00 zł

Zestaw RENTO - olejek zapachowy do sauny oraz mydło

Zapach do sauny Rento - Letnia brzoza

Silnie skoncentrowany aromat do sauny o silnym, ale delikatnym zapachu letniej brzozy i świeżo skoszonej trawy. Butelka zawiera 400 ml, ale dodając już 20 - 40 ml zapachu do pełnego cebra wody(4 L wody), wystarczy by delektować się delikatną i aromatyczną parą. Butelka aromatu odpowiada 10 do 20 cebrom wody. Aromat pochodzi z fińskiej produkcji i jest produkowany z najwyższą starannością

Sposób użycia:

  • Wlej 2 - 4 nakrętki na pełny ceber wody (1 nakrętka to 10 ml)
  • Lekko przemieszaj chochlą
  • Delektuj się prawdziwą fińską saunąMydło dziegciowe marki Rento

Mydło dziegciowe marki Rento

Mydło dziegciowe jest znane od lat jako znakomity produkt do codziennej higieny. Ma właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze oraz antyseptyczne. Specyficzny, dla wielu osób nieprzyjemny zapach dziegciu sprawił że dziegieć otrzymał swoje przysłowie: "łyżka dziegciu w beczce miodu". Pomimo tego że dziegieć nie kojarzy się z czymś przyjemnym, to nie można zaprzeczyć właściwościom które oferuje. Dziegieć poleca się osobom borykającym się z problemami skórnymi, między innym takimi jak: grzybica, łuszczyca, łupież, świąd skóry, trądzik.

Zastosowanie mydła dziegciowego ma uzasadnienie również podczas seansów saunowych. Przed skorzystaniem z sauny, pozwala dokładnie wyczyścić skórę z zanieczyszczeń. Po zakończonym seansie, otwarte pory skórne potęgują zalety działania dziegciu.

Waga - 150 g

Wymiary - 8x4x15

Mydło posiada sznurek który umożliwia wygodne zawieszenie.
Produkt dodany do porównania