Piece combi dwufunkcyjne do sauny parowej

 

Piece dwufunkcyjne określane też jako piece do sauny typu Combi oznaczają połączenie tradycyjnego pieca do sauny wypełnionego kamieniami saunowymi (diabaz oliwinowy) z małym generatorem pary, który delikatnie produkuje parę w saunie. Uzyskujemy efekt prawdziwej sauny parowej tzn. wilgotność w saunie jest wyższa niż w saunie fińskiej (ok. 30 - 50%), a temperatura wynosi od 50 - 70 stopni Celsjusza.

Na nasze piece dajemy 24 miesiące pełnej POLSKIEJ Gwarancji.

Twój produkt zostanie sprawdzony i naprawiony w Polsce - W przeciwieństwie do innych nie musimy wysyłać urządzenia za granicę, ponieważ posiadamy własny serwis, który jest w stanie w ciągu kilku dni dokonać naprawy.
Nie daj się nabrać na urządzenia z zagraniczną, tak zwaną "gwarancją producenta" która wiąże się z kilkutygodniowym okresem naprawy.

TUTAJ DOWIESZ SIĘ WIĘCEJ

KAMIENIE GRATIS  - Do każdego pieca dołączamy tyle kamieni ile sugeruje producent GRATIS!

Jeżeli przy produkcie znajdą państwo adnotację brzmiącą - Brak w magazynie - oznacza to towar dostępny na zamówienie, czas oczekiwania od 1 - 4 tygodni.

Aktywne filtry

Harvia topclass combi
-751,00 zł
  • -751,00 zł

Harvia Topclass Combi 8 kW KV80SEA -...

Cena podstawowa 4 750,00 zł Cena 3 999,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Przeżycie dla zmysłów. Harvia Topclass Combi to połączenie pieca elektrycznego i generatora pary zapewniające różnorodne doznania podczas kąpieli.
Wersja SEA -  z automatycznym poborem wody!

Produkt dodany do porównania