Importowane drewno olchy do budowy sauny, w szczególności oparć oraz siedzisk i ław. Drewno klasy AB. Drewno sprzedawane na metry. Grubość listwy 28 mm, szerkość 90 mm.  Materiał dostępny praktycznie od ręki, czas dostawy od zamówienia - 1-2 dni robocze. Olcha jest polecana ze względu na swoje słabe przewodzenie ciepła. Z tego powodu jest  obok abachi oraz osiki najpopularnijeszym rodzajem drewna stosowanym do budowy sauny fińskiej, a także sauny infrared.
CENA ZA 1 MB - 100 x 2,8 x 9 cm
MOŻLIWE SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ NA KONKRETNĄ DŁUGOŚĆ - W ZAKRESIE 0,5 m - 2,40 m

PRZY ZAMAWIANIU DREWNA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY - KWESTIA ODBIORU LUB DOWOZU JEST ZAWSZE OMAWIANA INDYWIDUALNIE

(przy obliczaniu zapotrzebowania na drewno do budowy sauny w domu lub innym miejscu, jeśli budujemy saunę na własną rękę, pamiętać należy, że minimalna komfortowa szerokość ławki to ok. 60 cm, a przerwy pomiędzy listwami mają ok.1-3 cm. Zazwyczaj ławka posiada 6 listew z przerwą ok. 1 - 1,5 cm co w sumie daje ławkę o szerokości 53 - 55 cm)

 

Drewno docinane jest z dostępnych obecnie listew. Odrzuty drewna powstałe w wyniku docięcia do wymaganego rozmiaru doliczane są do zakupionego drewna i wysyłane do kilenta. By dowiedzieć się jakiej długości drewnem aktualnie dysponujemy prosimy o kontakt sklep@saunatech.pl lub 512 076 035. W przypadku konieczności docięcia drewna, do ceny należy doliczyć koszt wykonanej usługi - początkowy koszt 10 zł + 2 zł od mb drewna lub 2 zł od każdego cięcia w przypadku docinania drewna na odcinki o długości niższej niż 50cm.

642

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Browse the collection of our category products.
Produkt dodany do porównania