Filtruj

Dostępność

Dostępność

Emulsje aromaty zapachowe do łaźni

 

Poruszające zmysły zapachy od jednego z najlepszych polskich producentów aromatów do łaźni parowej i SPA. Zobacz jak łaźnia parowe zmienia swój charakter poprzez dodanie aromaterapii.

Aromaterapia w łaźniach parowych polega na zainstalowaniu (najczęściej jeszcze na etapie łaźni) pompy do aromatarapii, która dozuje zapach do przewodu parowego, żeby wraz z parą rozprzestrzenić się po całej saunie, delikatnie przenosząc w kojący stan odpreżęnia.
W przypadku braku pompy zapachowej można ją dokupić, ale tylko jeśli jest możliwość jej podłączenia. Można także spróbować wymienić dyszę na taką z miejscem na aromat lub dokupić nawilżacze, które umiejscowione blisko wylotu pary mogą również sprawić, że łaźnia wypełni się przyjemnym zapachem.

Aktywne filtry

Bassau Kwiat Brzoskwini -...

Bassau Kwiat Brzoskwini - emulsja zapachowa do...

Cena 29,00 zł

Emulsja zapachowa Kwiat Brzoskwini jest stosowana do łaźni parowej na bazie naturalnych składników eterycznych. Stosuje się ją bezpośrednio do urządzeń dozujących zapachy w łaźni parowej. Zapach, który unosi się wraz z parą sprawia, że pobyt w łaźni staje się przyjemniejszy oraz działa kojąco na organizm.

Bassau Mięta Pieprzowa -...

Bassau Mięta Pieprzowa - emulsja zapachowa do...

Cena 29,00 zł

Emulsja zapachowa Mięta Pieprzowa jest stosowana do łaźni parowej na bazie naturalnych składników eterycznych. Stosuje się ją bezpośrednio do urządzeń dozujących zapachy w łaźni parowej. Zapach, który unosi się wraz z parą sprawia, że pobyt w łaźni staje się przyjemniejszy oraz działa kojąco na organizm.

Bassau Trawa Cytrynowa -...

Bassau Trawa Cytrynowa - emulsja zapachowa do...

Cena 29,00 zł

Emulsja zapachowa Trawa Cytrynowa jest stosowana do łaźni parowej na bazie naturalnych składników eterycznych. Stosuje się ją bezpośrednio do urządzeń dozujących zapachy w łaźni parowej. Zapach, który unosi się wraz z parą sprawia, że pobyt w łaźni staje się przyjemniejszy oraz działa kojąco na organizm.

Bassau Słodki Melon -...

Bassau Słodki Melon - emulsja zapachowa do...

Cena 29,00 zł

Emulsja zapachowa Słodki Melon jest stosowana do łaźni parowej na bazie naturalnych składników eterycznych. Stosuje się ją bezpośrednio do urządzeń dozujących zapachy w łaźni parowej. Zapach, który unosi się wraz z parą sprawia, że pobyt w łaźni staje się przyjemniejszy oraz działa kojąco na organizm.

Bassau Zioła Alpejskie -...

Bassau Zioła Alpejskie - emulsja zapachowa do...

Cena 29,00 zł

Emulsja zapachowa Zioła Alpejskie jest stosowana do łaźni parowej na bazie naturalnych składników eterycznych. Stosuje się ją bezpośrednio do urządzeń dozujących zapachy w łaźni parowej. Zapach, który unosi się wraz z parą sprawia, że pobyt w łaźni staje się przyjemniejszy oraz działa kojąco na organizm.

Bassau Japońska Mięta -...

Bassau Japońska Mięta - emulsja zapachowa do...

Cena 29,00 zł

Emulsja zapachowa Japońska Mięta jest stosowana do łaźni parowej na bazie naturalnych składników eterycznych. Stosuje się ją bezpośrednio do urządzeń dozujących zapachy w łaźni parowej. Zapach, który unosi się wraz z parą sprawia, że pobyt w łaźni staje się przyjemniejszy oraz działa kojąco na organizm.

Bassau Eukaliptus - emulsja...
  • Brak w magazynie

Bassau Eukaliptus - emulsja zapachowa do łaźni...

Cena 29,00 zł
Brak w magazynie

Emulsja zapachowa Eukaliptus jest stosowana do łaźni parowej na bazie naturalnych składników eterycznych. Stosuje się ją bezpośrednio do urządzeń dozujących zapachy w łaźni parowej. Zapach, który unosi się wraz z parą sprawia, że pobyt w łaźni staje się przyjemniejszy oraz działa kojąco na organizm.

Produkt dodany do porównania