Filtruj

Kolor

Kolor

wymiary - szer.x wys. (cm)

wymiary - szer.x wys. (cm)

Rodzaj uchwytu

Rodzaj uchwytu

Kolekcja

Kolekcja

Kolor Mozaiki

Kolor Mozaiki

Kolor tafli

Kolor tafli

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Zakres mocy generatora

Zakres mocy generatora

Rodzaj oświetlenia

Rodzaj oświetlenia

Akcesoria i materiały do łaźni parowej

 

Łaźnia parowa to wywodząca się z tradycji antycznej kąpiel w parze. Do dziś nazywane łaźnią turecką lub rzymską kąpiele w łaźniach wypełnionych gorącą, przyjemną parą stanowią ważny element każdego kompleksu SPA. Sercem łaźni parowej jest generator - wytwornica pary, która wytwarzając gorącą mgłę, zapewnia komfort i relaks. W ofercie sklepu znajdują się generatory rodzimej marki Novitek oraz francuskie wytwornice Devatec, a także dodatkowe wyposażenie takie jak sterowniki, dysze, pompy. W kategorii akcesoria dostępne także zapachy do łaźni i grzałki do generatorów.

KAMIENIE GRATIS  - Do każdego pieca dołączamy tyle kamieni ile sugeruje producent GRATIS!

Brak w magazynie - Towar zamówiony lub dostępny na zamówienie, czas oczekiwania od 1 - 4 tygodni.

Aktywne filtry

Bassau Kwiat Brzoskwini -...

Bassau Kwiat Brzoskwini - emulsja zapachowa do...

Cena 29,00 zł

Emulsja zapachowa Kwiat Brzoskwini jest stosowana do łaźni parowej na bazie naturalnych składników eterycznych. Stosuje się ją bezpośrednio do urządzeń dozujących zapachy w łaźni parowej. Zapach, który unosi się wraz z parą sprawia, że pobyt w łaźni staje się przyjemniejszy oraz działa kojąco na organizm.

Bassau Mięta Pieprzowa -...

Bassau Mięta Pieprzowa - emulsja zapachowa do...

Cena 29,00 zł

Emulsja zapachowa Mięta Pieprzowa jest stosowana do łaźni parowej na bazie naturalnych składników eterycznych. Stosuje się ją bezpośrednio do urządzeń dozujących zapachy w łaźni parowej. Zapach, który unosi się wraz z parą sprawia, że pobyt w łaźni staje się przyjemniejszy oraz działa kojąco na organizm.

Bassau Trawa Cytrynowa -...

Bassau Trawa Cytrynowa - emulsja zapachowa do...

Cena 29,00 zł

Emulsja zapachowa Trawa Cytrynowa jest stosowana do łaźni parowej na bazie naturalnych składników eterycznych. Stosuje się ją bezpośrednio do urządzeń dozujących zapachy w łaźni parowej. Zapach, który unosi się wraz z parą sprawia, że pobyt w łaźni staje się przyjemniejszy oraz działa kojąco na organizm.

Bassau Słodki Melon -...

Bassau Słodki Melon - emulsja zapachowa do...

Cena 29,00 zł

Emulsja zapachowa Słodki Melon jest stosowana do łaźni parowej na bazie naturalnych składników eterycznych. Stosuje się ją bezpośrednio do urządzeń dozujących zapachy w łaźni parowej. Zapach, który unosi się wraz z parą sprawia, że pobyt w łaźni staje się przyjemniejszy oraz działa kojąco na organizm.

Bassau Zioła Alpejskie -...

Bassau Zioła Alpejskie - emulsja zapachowa do...

Cena 29,00 zł

Emulsja zapachowa Zioła Alpejskie jest stosowana do łaźni parowej na bazie naturalnych składników eterycznych. Stosuje się ją bezpośrednio do urządzeń dozujących zapachy w łaźni parowej. Zapach, który unosi się wraz z parą sprawia, że pobyt w łaźni staje się przyjemniejszy oraz działa kojąco na organizm.

Bassau Japońska Mięta -...

Bassau Japońska Mięta - emulsja zapachowa do...

Cena 29,00 zł

Emulsja zapachowa Japońska Mięta jest stosowana do łaźni parowej na bazie naturalnych składników eterycznych. Stosuje się ją bezpośrednio do urządzeń dozujących zapachy w łaźni parowej. Zapach, który unosi się wraz z parą sprawia, że pobyt w łaźni staje się przyjemniejszy oraz działa kojąco na organizm.

Generator pary Novitek...
-267,00 zł
  • -267,00 zł

Generator pary Novitek Nautic 4,7 kW

Cena podstawowa 5 532,00 zł Cena 5 265,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Novitek Nautic. Europejskie połączenie pomysłowości z niezawodnością. Znakomita alternatywa dla droższych marek oraz elektrodowych wytwornic pary. Najlepszy pod względem jakości!!!

Produkt dodany do porównania