Transport

Towar zakupiony w naszym sklepie wysyłamy za pośrednictwem róznych firm kurierskich, w zależności od gabarytu. Najmniejsze przesyłki realizowane są przez DPD, przesyłki paletowe do długości 220 cm realizuje Raben, a dla największych transportów współpracujemy z firmą Rohlig Suus. Istnieje także możliwość odbioru osobistego z naszego magazynu w Bydgoszczy, przy ulicy Kościuszki 27. Aby odebrać transport osobiście należy najpierw opłacić zamówienie i ustalić dzień i czas odbioru z pracownikiem obsługi klienta.

Wszystkie poniższe ceny i reguły dotyczą wysyłki towaru na terenie Polski. Na życzenie towar może być wysyłany za granicę RP. Koszt takiego transportu liczony jest indywidualnie.

Czas dostawy

W większości przypadków przesyłka dostarczona jest w kolejnym dniu roboczym po nadaniu przesyłki. Przewoźnicy zastrzegają sobie jednak 2-3 dni robocze na realizację transportu.

W okresie wzmożonej ilości przesyłek, np przed świętami, czas transportu może ulec wydłużeniu.

Koszt dostawy

DPD

Przesyłka standardowa to koszt 15 zł. Przesyłki gabarytowe, np z drzwiami lub dłuższymi listwami kosztują 50 zł.
Za płatność przy odbiorze przesyłki pobierana jest dodatkowa opłata.

RABEN

Przesyłki paletowe rozdzielone są na 3 wielkości: półpalety, 60x80 cm, do 100 kg, to cena 120 zł; standardowe palety w wymiarze EUR 120x80 cm, do wagi 400 kg to koszt 160 zł; palety dłużycowe do długości 220 cm przesyłane są w cenie 210 zł.

ROHLIG SUUS

Największe przesyłki przewożone są przez firmę Rohlig Suus. Cena uzależniona jest od końcowego gabartu, lecz zazwyczaj wynosi ona 380 zł

Produkt dodany do porównania