Filtruj

Cena

Cena

  • 4 786,00 zł - 10 090,00 zł

rodzaj zasilania

rodzaj zasilania

moc generatora

moc generatora

kubatura łażni (w zależności od wentylacji i ścian łaźni)

kubatura łażni (w zależności od wentylacji i ścian łaźni)

Generatory pary do sauny, łaźni parowej

 

Każda sauna parowa powinna być wyposażona w generator pary, który wypełniając pomieszczenie gorącą parą powoduje wzrost temperatury i wilgotności podczas kąpieli. Nowoczesne generatory pary posiadają funkcje programowania i są w pełni zautomatyzowane, dlatego użytkownicy nie muszą się martwić o napełnianie, opróżnianie i płukanie zbiornika. Urządzenie powinno zostać połączone ze źródłem zimnej wody na zewnątrz sauny w odległości do 15 metrów od pomieszczenia. Wewnątrz generatora pary dochodzi do wrzenia wody, a w następnej fazie do wypuszczenia pary wodnej na zewnątrz.

W naszym sklepie znajdą Państwo wyłącznie wysokiej klasy generatory pary wykonane z odpornej stali nierdzewnej, oparte na najwyższych technologiach. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów. Szczególnie polecamy generator pary firmy Novitek Neptune.

Firma Novitek od 1997 roku nieprzerwanie oferuje najwyższej jakości usługi i towary w branży saun i SPA. Generatory Novitek Neptune to niezawodne generatory pary, oparte o najlepsze rozwiązania i produkowane zgodnie z najwyższymi, europejskimi standardami. Sprawdzają się w łaźni parowej oraz saunie nie tylko w profesjonalnych obiektach SPA, ale także w domowej saunie parowej. Novitek Neptune znajduje także zastosowanie w nawilżaniu systemów klimatyzacji oraz wszelkich formach produkcji czy przemysłu, które wymagają nawilżania powietrza. Sklep Saunatech.pl oferuje generatory pary do łaźni Novitek prosto od producenta.

Aktywne filtry

Produkt dodany do porównania