Filtruj

Dostępność

Dostępność

Siedziska do sauny - łaźni parowej

 

Siedziska do łaźni to nieodłączny element każdej łaźni parowej. Najpopularniejszym wyborem są gotowe siedziska polistyrenowe wyłożone szklaną mozaiką. Ławy są dostępne w różnych kształtach by każdy mógł wybrać najbardziej pasujące rozwiązanie. Do siedzisk można również dokupić zaokrąglone narożniki które pomagają w zaoszczędzeniu miejsca w łaźni.

Siedziska do łaźni parowej są wykonywane na wymiar, z siatką i klejem, na Państwa zamówienie. Nie każdy kształt i wymiar są dostępne od ręki, można więc przyjąć, że ze względu na różne zapotrzebowanie, każde siedzisko do łaźni wykonywane jest na zamówienie.

Materiał używany do wykonywania siedzisk to najwyższej jakości, prawdziwy, uczciwy, bardzo twardy styropian EPS 200. Na życzenie możemy wykonać siedzisko ze styroduru XPS (dopłata do ceny + 25%)

Średni czas oczekiwania na realizację liczony od przedpłaty to ok. 5 dni roboczych oraz dodtkowe  2 dni robocze na transport.

Koszt wysyłki siedzisk ustalany jest oddzielnie ze względu na gabaryt, przeważnie wynosi od 120 do 180zł za siedzisko o długości do 2m. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt mailowy na adres sklep@saunatech.pl

Aktywne filtry

Produkt dodany do porównania