Ćwierćwałek wypukły świerk 20x20 2500 mm listwa...
Wypukły ćwierćwałek ze świerku skandynawskiego do wykończenia sauny - 20 x 20 mm
Sercem każdej sauny jest piękna drewniana boazeria, lecz nie wolno zapominać o elementach konstrukcyjnych, na których opiera się cała kabina. Solidny szkielet sauny jest podstawą przy budowaniu własnej kabiny. Sercem każdej sauny jest piękna drewniana boazeria, lecz nie wolno zapominać o elementach konstrukcyjnych, na których opiera się cała kabina. Solidny szkielet sauny jest podstawą przy budowaniu własnej kabiny.
Równie ważne przy projektowaniu są wszelkiego rodzaju elementy wykończeniowe, takie jak ćwierćwałki, kątowniki czy płaskowniki. W naszej ofercie posiadamy drewno skandynawskie, nadające się do budowy zarówno małej domowej kabiny, jak i dużej publicznej sauny. Równie ważne przy projektowaniu są wszelkiego rodzaju elementy wykończeniowe, takie jak ćwierćwałki, kątowniki czy płaskowniki. W naszej ofercie posiadamy drewno skandynawskie, nadające się do budowy zarówno małej domowej kabiny, jak i dużej publicznej sauny.
Są 29 produkty
Wypukły ćwierćwałek ze świerku skandynawskiego do wykończenia sauny - 20 x 20 mm
Wklęsły ćwierćwałek ze świerku skandynawskiego do wykończenia sauny - 20 x 20 mm
Płaskownik ze świerku skandynawskiego do wykończenia sauny - 30 x 4,5 mm
Drewno konstrukcyjne z drewna termo-świerk stosowane do budowy konstrukcji sauny oraz jako podstawa pod ławki. Profil 42x68 mm. Długość 80 cm. Cena za 1 szt.
Kątownik ze świerku skandynawskiego do wykończenia sauny - 29 x 29mm
Drewno konstrukcyjne ze świerku skandynawskiego stosowane do budowy konstrukcji sauny oraz jako podstawa pod ławki. Profil kantówki 45x45 mm. Klasa ABC. Długość 210cm. Cena za 1 szt.
Listwa profilowana, wykończeniowa z termo-osiki do sauny - 15 x 18 mm, 210 cm długości
Cokół przypodłogowy ze świerku skandynawskiego do wykończenia sauny - 13 x 60mm
Kątownik ze świerku skandynawskiego do wykończenia sauny - 40 x 40 mm
Płaskownik ze świerku skandynawskiego do wykończenia sauny - szerokość 50 mm
Płaskownik z drewna olchowego do wykończenia sauny - 12 x 42 mm 210cm
Listwa profilowana, wykończeniowa z olchy do sauny - 15 x 18 mm, 240 cm długości
Listwa profilowana, wykończeniowa z osiki do sauny - 15 x 18 mm, 240 cm długości
Ćwierćwałek z drewna olchy do wykończenia sauny - 21 x 21 mm 240cm długości
Drewno konstrukcyjne ze świerku skandynawskiego stosowane do budowy konstrukcji sauny oraz jako podstawa pod ławki w saunie. Obróbka wysokiej jakości, kantówki gładkie, fazowane.
Długość łaty 220cm. Profil 40x60 mm.
Klasa B (jest to dosyć wysoka klasa jak na kantówkę konstrukcyjną - mogą występować wady jednak tylko zgodne z normą)
Cena za 1 szt.
Płaskownik z drewna olchowego do wykończenia sauny - 12 x 42 mm 240cm
Płaskownik z drewna osikowego do wykończenia sauny - 12 x 42 mm 240cm
Ćwierćwałek z termowanego drewna osiki do wykończenia sauny - 21 x 21 mm 210cm długości
Płaskownik termoosika do wykończenia sauny - 12 x 42 mm 240cm
Ćwierćwałek z termowanego drewna osiki do wykończenia sauny - 21 x 21 mm 240cm długości
Ćwierćwałek z drewna olchy do wykończenia sauny - 21 x 21 mm 270cm długości
Kątownik z drewna olchowego do wykończenia sauny - 24 x 24 mm 240cm
Listwa narożna, wykończeniowa z olchy do sauny - 27 x 27 mm, 240 cm długości
Listwa narożna, wykończeniowa z olchy do sauny - 27 x 27 mm, 240 cm długości
Kątownik z drewna osikowego do wykończenia sauny - 24 x 24 mm 240cm
Ćwierćwałek z osiki do wykończenia sauny - 33 x 33 mm 240cm długości
Drewno konstrukcyjne z drewna termo-świerk stosowane do budowy konstrukcji sauny oraz jako podstawa pod ławki. Profil 42x68 mm. Długość 220 cm. Cena za 1 szt.
Kątownik z drewna termowanej osiki do wykończenia sauny - 24 x 24 mm 240cm
Listwa narożna, wykończeniowa z termowanego drewna do sauny - 27 x 27 mm, 240 cm długości