Filtruj

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Rozmiar wanny

Rozmiar wanny

Wanny SPA, akcesoria, chemia do czyszczenia oraz aromaty

 

Wanny SPA Ogrodowe to najwyższy poziom wanien z hydromasażem potocznie nazywanych też jacuzzi. W ofercie sklepu znajdują się wybrane modele wanien fińskiej marki Novitek, która na rynku wanien i kabin z hydromasażem zadebiutowała w 1992 roku w Finlandii, szybko zdobywając udział w światowym rynku SPA. Wysoka jakość, oryginlaność i indywidualność produktów sprawiła, że firma jest cały czas jednym ze światowych liderów branży. Obecnie Wanny ogrodowe Novitek dostępne są także w Polsce m.in. w naszym sklepie. Wanny są towarem wyłącznie na zamówienie, niezbędny kontakt przed zakupem.
Jako jedni z niewielu w Polsce dajemy możliwość przetestowania wanny przed zakupem !!!

Aktywne filtry

Poduszka do SPA

Poduszka do SPA

Cena 49,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Nietonąca poduszka do wanny ogrodowej SPA Idealny dodatek do każdej wanny pozwalający bardziej sie odprężyć. Wysokiej jakości zamsz dla zwiększenia komfortu. Dwie przyssawki przyczepiają się niemal do każdej powieżchni. Poduszka jest łatwa w napełnieniu oraz opróżnieniu by móc dostosować wielkość oraz sztywność do własnych potrzeb.
Aromat HTH SPA Orientalny...

Aromat HTH SPA Orientalny 200 ml

Cena 117,00 zł

Aromat Orientalny jest płynem „zapachowo-pielęgnacyjnym” o właściwościach odświeżających. W połączeniu z dobroczynnym działaniem hydroterapii, które zapewnia SPA, aromat orientalny pozwala się odświeżyć i ożywić.

Pływający barek do SPA

Pływający barek do SPA

Cena 129,00 zł

Pływający barek do wanien SPA. Dmuchany barek do spa może być postawiony na krawędzi wanny lub unosić się na wodzie. Dzięki wypełnianym wodą odważnikom barek zachowuje stabilność. Zawiera wiele miejsc na jedzenie lub picie.

SpaBalancer UltraShock

SpaBalancer UltraShock

Cena 255,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Środek czyszczący bazujący na aktywnym tlenie SpaBalancer UltraShock to środek do czyszczenia wanien SPA bazujący na aktywnym tlenie. Jest pięć razy mocniejszy niż chlor. Usuwa zarazki oraz bakterie - w tym bakterie Legionella pneumophila.

SpaBalancer

SpaBalancer

Cena 499,00 zł

Bezchlorowa biologiczna ochrona wody w spa. SpaBalancer jest innowacyjną metodą która pozwala utrzymać twoje spa w czystości oraz wyeliminować nieprzyjemny zapach.

Obrotowy barek do Spa
-41,00 zł
  • -41,00 zł

Obrotowy barek do Spa

Cena podstawowa 840,00 zł Cena 799,00 zł

Obrotowy barek do twojego SPA. Idealne miejsce dla każdego posiadacza wanny SPA by położyć swoje rzeczy. Dzięki takiemu rozwiązaniu zawsze będziesz mógł położyć okulary, telefon, gazetę, przekąski lub picie w zasięgu ręki.

Balia po saunie do morsowania
-201,00 zł
  • -201,00 zł

Balia do sauny i morsowania

Cena podstawowa 4 200,00 zł Cena 3 999,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Balia do sauny do schładzania ciała po gorących seansach w saunach, łaźniach itp. Dużo wody dla ochłody!

UWAGA - czas oczekiwania na balię to obecnie od 2 do 4 tygodni

Aromat HTH SPA Eukaliptus...
  • Brak w magazynie

Aromat HTH SPA Eukaliptus 200 ml

Cena 117,00 zł
Brak w magazynie

Aromat Eukaliptus jest płynem „zapachowo-pielęgnacyjnym” o właściwościach orzeźwiających. W połączeniu z dobroczynnym działaniem hydroterapii, które zapewnia SPA, aromat Eukaliptus  regeneruje i poprawia samopoczucie.

Produkt dodany do porównania