Filtruj

Cena

Cena

  • 46,00 zł - 86 400,00 zł

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Wanny SPA, akcesoria, chemia do czyszczenia oraz aromaty

 

Wanny SPA Ogrodowe to najwyższy poziom wanien z hydromasażem potocznie nazywanych też jacuzzi. W ofercie sklepu znajdują się wybrane modele wanien fińskiej marki Novitek, która na rynku wanien i kabin z hydromasażem zadebiutowała w 1992 roku w Finlandii, szybko zdobywając udział w światowym rynku SPA. Wysoka jakość, oryginlaność i indywidualność produktów sprawiła, że firma jest cały czas jednym ze światowych liderów branży. Obecnie Wanny ogrodowe Novitek dostępne są także w Polsce m.in. w naszym sklepie. Wanny są towarem wyłącznie na zamówienie, niezbędny kontakt przed zakupem.
Jako jedni z niewielu w Polsce dajemy możliwość przetestowania wanny przed zakupem !!!

Aktywne filtry

Poduszka do SPA

Cena 49,00 zł
Nietonąca poduszka do wanny ogrodowej SPA Idealny dodatek do każdej wanny pozwalający bardziej sie odprężyć. Wysokiej jakości zamsz dla zwiększenia komfortu. Dwie przyssawki przyczepiają się niemal do każdej powieżchni. Poduszka jest łatwa w napełnieniu oraz opróżnieniu by móc dostosować wielkość oraz sztywność do własnych potrzeb.
Obrotowy barek do Spa
-41,00 zł
  • -41,00 zł

Obrotowy barek do Spa

Cena podstawowa 840,00 zł Cena 799,00 zł

Obrotowy barek do twojego SPA. Idealne miejsce dla każdego posiadacza wanny SPA by położyć swoje rzeczy. Dzięki takiemu rozwiązaniu zawsze będziesz mógł położyć okulary, telefon, gazetę, przekąski lub picie w zasięgu ręki.

Produkt dodany do porównania