Filtruj

wymiary - szer.x wys. (cm)

wymiary - szer.x wys. (cm)

Moc grzałki

Moc grzałki

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Moc Generatora

Moc Generatora

Części zamienne do Saun

 

Gwarancja na grzałki producenta. Producent udziela 12 miesięcy gwarancji na swoje towary i obejmuje wyłącznie wady materiałowe i produkcyjne. Zgłoszenie wady produktu musi odbyć się w terminie do 7 dni od jej wykrycia. Zgłoszenie reklamacyjne musi zawierać pisemne zgłoszenie, a w nim opis okoliczności w jakim doszło do ujawnienia wady. Dostarczenie produktu leży po stronie zgłaszającego. Producent ma 21 dni na rozpatrzenie reklamacji, w szczególnych przypadkach ten termin może ulec przedłużeniu do kolejnych 30 dni.

KAMIENIE GRATIS - Do każdego pieca dołączamy tyle kamieni ile sugeruje producent GRATIS!

UWAGA

- Przy zakupie 3 grzałek 3% upustu
- Przy zakupie 6 grzałek i więcej 6% upustu

Jeżeli jesteś instalatorem, serwisantem, bądź regularnie kupujesz grzałki - zapytaj o specjalną ofertę.

Aktywne filtry

Przykładowe ceny usług...

Przykładowe ceny usług serwisowych.

Cena 110,00 zł

Oferujemy serwis urządzeń takich jak piece do sauny, generatory pary, sterowniki. Posiadamy doświadczonego serwisanta oraz wiele części zamiennych - grzałki do sauny, czujniki poziomu wody, temperatury, elektronikę i dzięki temu większość napraw jesteśmy w stanie wykonać na miejscu, w terminie do dwóch tygodni. Oferujemy również ekspertyzy jeśli np. do awarii doszło na skutek przepięcia sieci a istnieje możliwość skorzystania z ubezpieczenia.

Grzałka ZSK-710 2670W

Grzałka ZSK-710 2670W

Cena 135,00 zł

Grzałka do sauny ZSK-710 2670W / 230V występuje jako wymienny element grzejny w następujących piecach Harvia:

- KIP 80 
- SOUND M80 / M80 E
- MiILLENIUM M80(E)
- MODERNA V80(E) 
- TOPCLASS KV80 / KV80E
- TOPCLASS COMBI KV80 SE(A)

Grzałka najwyższej jakości bez charakterystycznych dla chińskich grzałek spłaszczeń na zgięciach grzałek. Producent europejski - Backer OBR wraz z firmą Loval należy do jednej grupy producentów grzałek produkujących dla Narvi, Helo, Tylo, Harvia i są największym dostarczycielem grzałek do sauny na świecie.

Grzałka ZSJ-110 1500W

Grzałka ZSJ-110 1500W

Cena 148,00 zł

Grzałka do sauny ZSJ-110 1500W występuje jako wymienny element grzejny w następujących piecach: Harvia Compact Jm 25 oraz Harvia Compact Jm 30

Grzałka najwyższej jakości bez charakterystycznych dla chińskich grzałek spłaszczeń na zgięciach grzałek. Producent europejski - Backer OBR wraz z firmą Loval należy do jednej grupy producentów grzałek produkujących dla Narvi, Helo, Tylo, Harvia i są największym dostarczycielem grzałek do sauny na świecie.

Grzałka ZSJ-100 1000W

Grzałka ZSJ-100 1000W

Cena 148,00 zł

Grzałka do sauny ZSJ 100 1000W występuje jako wymienny element grzejny w następujących piecach:

Harvia Compact Jm 20 oraz Harvia Compact Jm 25

Grzałka najwyższej jakości bez charakterystycznych dla chińskich grzałek spłaszczeń na zgięciach grzałek.Producent europejski - Backer OBR wraz z firmą Loval należy do jednej grupy producentów grzałek produkujących dla Narvi, Helo, Tylo, Harvia i są największym dostarczycielem grzałek do sauny na świecie.

Produkt dodany do porównania