Sklep saunatech.pl prowadzony jest przez firmę Novitek

Firma Novitek jest rodzinną firmą która istnieje nieprzerwanie od 1997 i od początku swojej działalności zajmuje się szeroko pojętą tematyką saun.

Novitek z początku zajmował się jedynie importem urządzeń branży saunowej oraz sprzedażą hurtową. Wraz ze wzrostem zainteresowania Polaków tematyką saun, wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom, i otworzyliśmy swój sklep internetowy, w którym każdy może zakupić materiały i urządzenia potrzebne do wykonania i korzystania z sauny suchej oraz łaźni parowej.

Oprócz bycia partnerem wielu Fińskich firm, jesteśmy również oficjalnym i generalnym dystrybutorem wielu marek na terenie Polski. W swoich magazynach posiadamy szeroką gamę produktów takich producentów jak Narvi, Aito, Kota, Cariitti, Karava, iSauna, Sawo, Harvia, Rento. Na specjalne zamówienie naszych klientów sprowadzamy również urządzenia innych producentów. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie sauny fińskiej (suchej), kabin infrared, łaźni parowej, oświetlenia światłowodowego a także wanien ogrodowych.

Ponad to, poza dostarczaniem klientom urządzeń innych, głównie Fińskich i Estońskich producentów, produkujemy również własne. W swojej ofercie posiadamy między innymi generatory pary Nautic, stosowane w łażniach parowych, rzymskich, hammam ale również w przemyśle, na liniach produkcyjnych oraz wszelkich innych zastosowaniach gdzie wymagane jest dostarczanie pary lub wilgoci. NoviCon to nasza seria serowników do piecy elektrycznych nawet do 33 kW. Projektujemy również różnego rodzaju drewniane akcesoria które wykonywane są z najwyższej jakości importowanego drewna.

Zapewniamy swoim klientom swój serwis, tysiące elementów grzejnych do piecy elektrycznych, oraz części zamienne, takie jak płyty sterujące, zawory, czujniki temperatury oraz poziomu wody, termostaty, timery oraz wiele innych.

Staramy się nie zawieść Państwa wymagań i nieprzerwanie oferować wysoką jakość „w Parze” z życzliwą i rzetelną obsługą!

Novitek jako – dziś chyba możemy śmiało powiedzieć – jeden z pionierów na Polskim rynku saunowym, zawsze stawiał na pierwszym miejscu jakość i starał się by oferowane produkty były przede wszystkim oryginalne, bo tylko Fiński producent może zagwarantować, że korzystanie z sauny będzie rzeczywiście przyjemnością i pożytkiem dla zdrowia.

Wszak do dziś takie marki jak Mercedes czy LEGO słyną z jakości m.in dlatego, że do dziś ich produkty są w całości produkowane w kraju, z którego się wywodzą. Konsekwentne budowanie firmy w oparciu o te zasady nie było i nadal nie jest łatwym zadaniem, ale dotychczasowa współpraca z naszymi partnerami daje nam pewność, że jest miejsce w Polsce dla ludzi, którzy bardziej niż ilość cenią jakość.

Produkt dodany do porównania