Budowa sauny - projekt, wycena i realizacja

 

Swego czasu powstał slogan reklamowy "szybko, dobrze i tanio (ale można wybrać dwa z trzech)"

My budujemy sauny dla Ciebie, jak dla siebie - starannie i bez pośpiechu. Obejrzyj nasze realizacje, zobaczysz że warto zlecić to nam. Działamy głównie lokalnie, budowa sauny w Bydgoszczy i okolicach jest łatwiejsza logistycznie, a przez to tańsza. Twoją saunę zbudujemy na wymiar, dopasowując do każdego pomieszczenia, nieważne czy sauna ma stać w piwnicy, czy na skośnym poddaszu. Sauna będzie solidna i wykonana w rozsądnej kwocie.

Budowa sauny na wymiar:

Saunę możemy postawić nawet w ciągu jednego dnia. Po dokładnym wywiadzie, pomiarach i doprecyzowaniu szczegółów, saunę zbudujemy wcześniej, potem ją rozbierzemy i na nowo złożymy w uprzednio przygotowanym miejscu. Wymaga to pracy i przygotowań, ale da się zrobić z zachowaniem dokładności i oryginalności sauny - absolutnie nie stosujemy gotowych do montażu saun, które można spotkać w ofercie niektórych firm.

Wariant budowy sauny na wymiar jest idealny dla tych, którzy chcą uniknąć wielodniowego bałaganu przy instalacji sauny oraz mają już np. wyremontowaną łazienkę, w której jest miejsce na saunę fińską (lub infrared).

Opcji budowy sauny "szybko i tanio" nie praktykujemy, ponieważ wolimy spać spokojnie, niż psuć sobie opinię.

Tych z Państwa, którzy saunę chcą zbudować saunę niedrogo i własnymi siłami, zapraszamy do działu z wyposażeniem do budowy sauny.

Jeśli jesteś zainteresowana(y) budową sauny w Bydgoszczy lub okolicach, prześlij wiadomość na sklep@sauntech.pl krótko opisując, jaka sauna Cię interesuje. Odpowiadamy średnio do 3 dni, najczęściej tego samego dnia.

Aktywne filtry

Produkt dodany do porównania