Filtruj

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Kamienie do sauny

 

Kamienie do sauny gwarantują relaksującą atmosferę oraz pozwalają zachować właściwą temperaturę i wilgotność w saunie. Piec wytwarza ciepło, a kamienie je magazynują. Rozgrzewa się je za pomocą wody. Polane nią kamienie do sauny wytwarzają parę, która to stanowi podstawę przyjemnej atmosfery. Polecanymi przez nas kamieniami do sauny są te pochodzenia wulkanicznego, specjalnie dopasowane do tego typu pomieszczeń. Zwykłe kamienie polane wodą w wysokiej temperaturze kruszą się i pękają. To może doprowadzić do uszkodzenia grzełek znajdujących się w piecu.  Kamienie do sauny należy regularnie wymieniać. Maksymalny czas ich eksploatacji wynosi 2 lata. W naszej ofercie znajdą Państwo kamienie do sauny w dwóch rozmiarach, które idealnie nadają się do każdego rodzaju sauny.

KAMIENIE ZA ZŁOTÓWKĘ  - Do każdego pieca dołączamy tyle kamieni ile sugeruje producent, licząc 1zł za każde 20 kg

Brak w magazynie - Towar dostępny na zamówienie, czas oczekiwania około 4 tygodni.

Aktywne filtry

Białe kamienie do sauny - 6 kg

Białe kamienie do sauny - 6 kg

Cena 141,00 zł

Białe kamienie do sauny pełnią funkcję ozdobną. Odmieniają tradycyjny wygląd pieca i nadają mu nowoczesnego wyglądu.

Kamieni tradycyjnych nie należy zastępować białymi. Można je układać w górnej części pieca, na kamieniach z diabazu oliwinowego, by zmienić wrażenie estetyczne.

Są to kamienie odporne na wysoką temperature która panuje w saunie, nie kumulują jednak ciepła tak jak kamienie wulkaniczne

Paczka zawiera 6kg kamieni - producent Narvi

Produkt dodany do porównania