Akcesoria i wyposażenie do sauny Fińskiej

 

Ważnym elementem wyposażenia każdej sauny są akcesoria. Dzięki nim każde pomieszczenie ma swój wyjątkowy, indywidualny charakter. Akcesoria do sauny spełniają się nie tylko jako element dekoracyjny, ale przede wszystkim pełnią wiele bardzo ważnych funkcji, które poprawiają nasz komfort i zwiększają bezpieczeństwo podczas kąpieli. Odpowiednio dobrane akcesoria do sauny nie tylko skutecznie poprawią samopoczucie, ale nawet stan zdrowia, jeżeli zastosujemy aromaterapię.

Bogata oferta akcesoriów sprawia, że wedle uznania mogą Państwo dowolnie komponować elementy wyposażenia. Mogą to być drobne elementy , takie jak: ceber, chochla, klepsydra, termo higrometr czy nawilżacz, ale także funkcjonalne zagłówki lub podkładki. Aby urozmaicić korzystanie z sauny zachęcamy do skorzystania z aromatów. Dzięki nim mogą Państwo korzystać z kąpieli otaczając się swoim ulubionym zapachem i dodatkowo skutecznie odprężyć się i zrelaksować.

Kupując akcesoria do sauny w naszym sklepie otrzymują Państwo gwarancję najwyższej jakości, a także pewność, że kąpiel w wysokiej temperaturze będzie przyjemna i bezpieczna. Cały nasz asortyment może być z powodzeniem stosowany zarówno w prywatnych saunach, jak i saunach w klubach sportowych, hotelach czy ośrodkach SPA.

KAMIENIE GRATIS  - Do każdego pieca dołączamy tyle kamieni ile sugeruje producent GRATIS!

Brak w magazynie - Towar dostępny na zamówienie, czas oczekiwania około 4 tygodni.

Aktywne filtry

Kamienie do sauny 10-15 cm, duże, do pieca 10kg
-5,00 zł
  • -5,00 zł

Kamienie do sauny 10-15 cm, duże, do pieca 10kg

Cena podstawowa 45,00 zł Cena 40,00 zł

Kamienie do piecy do sauny większości marek m.in: Aito, Eos, Harvia, Helo, Kota, Mondex, Narvi, Sawo, Tylo

10 kg kamieni do sauny w rozmiarze 10 - 15 cm, do piecy montowanych na ścianie, stojących, opalanych drewnem i nie tylko, ale także większych piecach o dużej komorze zasypu oraz piecy robionych własnoręcznie

Kamienie do sauny 10-15 cm, duże, do pieca 20kg
-15,00 zł
  • -15,00 zł

Kamienie do sauny 10-15 cm, duże, do pieca 20kg

Cena podstawowa 65,00 zł Cena 50,00 zł

Kamienie do piecy do sauny większości marek m.in: Aito, Eos, Harvia, Helo, Kota, Mondex, Narvi, Sawo, Tylo

20 kg kamieni do sauny w rozmiarze 10 - 15 cm, do piecy montowanych na ścianie, stojących, opalanych drewnem i nie tylko, ale także większych piecach o dużej komorze zasypu oraz piecy robionych własnoręcznie

Produkt dodany do porównania