Akcesoria i wyposażenie do sauny Fińskiej

 

Ważnym elementem wyposażenia każdej sauny są akcesoria. Dzięki nim każde pomieszczenie ma swój wyjątkowy, indywidualny charakter. Akcesoria do sauny spełniają się nie tylko jako element dekoracyjny, ale przede wszystkim pełnią wiele bardzo ważnych funkcji, które poprawiają nasz komfort i zwiększają bezpieczeństwo podczas kąpieli. Odpowiednio dobrane akcesoria do sauny nie tylko skutecznie poprawią samopoczucie, ale nawet stan zdrowia, jeżeli zastosujemy aromaterapię.

Bogata oferta akcesoriów sprawia, że wedle uznania mogą Państwo dowolnie komponować elementy wyposażenia. Mogą to być drobne elementy , takie jak: ceber, chochla, klepsydra, termo higrometr czy nawilżacz, ale także funkcjonalne zagłówki lub podkładki. Aby urozmaicić korzystanie z sauny zachęcamy do skorzystania z aromatów. Dzięki nim mogą Państwo korzystać z kąpieli otaczając się swoim ulubionym zapachem i dodatkowo skutecznie odprężyć się i zrelaksować.

Kupując akcesoria do sauny w naszym sklepie otrzymują Państwo gwarancję najwyższej jakości, a także pewność, że kąpiel w wysokiej temperaturze będzie przyjemna i bezpieczna. Cały nasz asortyment może być z powodzeniem stosowany zarówno w prywatnych saunach, jak i saunach w klubach sportowych, hotelach czy ośrodkach SPA.

KAMIENIE GRATIS  - Do każdego pieca dołączamy tyle kamieni ile sugeruje producent GRATIS!

Brak w magazynie - Towar dostępny na zamówienie, czas oczekiwania około 4 tygodni.

Aktywne filtry

KRYSZTAŁKI MENTOLOWE do...

KRYSZTAŁKI MENTOLOWE do sauny Bassau 50g

Cena 40,00 zł

Kryształki mentolowe, obok skoncentrowanych olejków zapachowych, to najlepsza forma inhalacji w saunie. Kryształki w małych ilościach (1 kryształek 0,5 cm) kładzie się na rozgrzanych kamieniach, po uprzednim polaniu kamieni wodą. W taki sposób korzystamy z przyjemnej gorącej pary, jak i inhalacyjnych właściwości mentolu, czyli tego co najprzyjemniejsze w zażywaniu kąpieli w saunie.

Kryształki są bardzo wydajne, a w połączeniu z aromatami zapachowymi dają niezapomniane wrażenia.

Kryształki mogą stopić się do jednolitej bryłki w zbyt wysokiej temperaturze. Należy przechowywać je w miejscu chłodnym, nienarażonym na promienie słoneczne.

Wachlarz do sauny fińskiej...
  • Nowy

Wachlarz do sauny fińskiej duży 62 x 51cm...

Cena 55,00 zł

Spory wachlarz z naturalnych liści palmy cm do sauny. 51 x 62cm

Ręcznie wykonywany w Wietnamie. Może służyć jako ozdoba, ale świetnie sprawdzi się jako akcesorium do sauny, zamieniając nas na chwilę w sauna mistrza. Rozwiewając aromat w saunie tworzymy klimat prawdziwego obrzędu aufguss, ale także pomagamy w dotarciu zapachu do wszystkich zakątków sauny.

Uwaga - produkt z naturalnych, liści palmy - nie wolno pozostawiać na piecu, na kamieniach oraz w jego pobliżu - ryzyko zapłonu (dotyczy także wszystkich drewnianych produktów do sauny)

Wysyłka odbywa się w dużym, sztywnym arkuszu tektury, tak by wachlarz, dotarł cało do Państwa.

powyższy opis jest autorski i jedyny - powielanie, kopiowanie, przerabianie bez zgody zabronione

 

Zestaw RENTO zapach i mydło - dziegieć sosnowy

Zestaw RENTO do sauny fińskiej zapach i mydło -...

Cena 55,00 zł

Zestaw RENTO - olejek zapachowy do sauny oraz mydło

Zapach do sauny Rento - dziegieć sosnowy

Silnie skoncentrowany aromat do sauny o silnym, ale delikatnym zapachu dziegciu i sosny. Butelka zawiera 400 ml, ale dodając już 20 - 40 ml zapachu do pełnego cebra wody(4 L wody), wystarczy by delektować się delikatną i aromatyczną parą. Butelka aromatu odpowiada 10 do 20 cebrom wody. Aromat pochodzi z fińskiej produkcji i jest produkowany z najwyższą starannością.

Sposób użycia:

  • Wlej 2 - 4 nakrętki na pełny ceber wody (1 nakrętka to 10 ml)
  • Lekko przemieszaj chochlą
  • Delektuj się prawdziwą fińską saunąMydło dziegciowe marki Rento

Mydło dziegciowe marki Rento

Mydło dziegciowe jest znane od lat jako znakomity produkt do codziennej higieny. Ma właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze oraz antyseptyczne. Specyficzny, dla wielu osób nieprzyjemny zapach dziegciu sprawił że dziegieć otrzymał swoje przysłowie: "łyżka dziegciu w beczce miodu". Pomimo tego że dziegieć nie kojarzy się z czymś przyjemnym, to nie można zaprzeczyć właściwościom które oferuje. Dziegieć poleca się osobom borykającym się z problemami skórnymi, między innym takimi jak: grzybica, łuszczyca, łupież, świąd skóry, trądzik.

Zastosowanie mydła dziegciowego ma uzasadnienie również podczas seansów saunowych. Przed skorzystaniem z sauny, pozwala dokładnie wyczyścić skórę z zanieczyszczeń. Po zakończonym seansie, otwarte pory skórne potęgują zalety działania dziegciu.

Waga - 150 g

Wymiary - 8x4x15

Mydło posiada sznurek który umożliwia wygodne zawieszenie.
Zestaw RENTO zapach i mydło...

Zestaw RENTO zapach i mydło Letnia brzoza do...

Cena 55,00 zł

Zestaw RENTO - olejek zapachowy do sauny oraz mydło

Zapach do sauny Rento - Letnia brzoza

Silnie skoncentrowany aromat do sauny o silnym, ale delikatnym zapachu letniej brzozy i świeżo skoszonej trawy. Butelka zawiera 400 ml, ale dodając już 20 - 40 ml zapachu do pełnego cebra wody(4 L wody), wystarczy by delektować się delikatną i aromatyczną parą. Butelka aromatu odpowiada 10 do 20 cebrom wody. Aromat pochodzi z fińskiej produkcji i jest produkowany z najwyższą starannością

Sposób użycia:

  • Wlej 2 - 4 nakrętki na pełny ceber wody (1 nakrętka to 10 ml)
  • Lekko przemieszaj chochlą
  • Delektuj się prawdziwą fińską saunąMydło dziegciowe marki Rento

Mydło Rento - letnia brzoza

Delikatne mydło o wspaniałym zapachu brzozy, która znakomicie wpływa na cerę. Mydło wyprodukowane zostało na oleju roślinnym.

Mydło idealnie nada się do obmycia ciała przed i po skorzystaniu z sauny. Gwarantuje to idealnie czystą skórę przed kąpielą saunową, jak i dostarczenie odpowiednich składników, w momencie gdy pory skórne pod wpływem wysokiej temperatury są otwarte i podatne na wchłanianie.

W Finlandii brzoza wiąże się z ważną tradycją świętojańską, gdzie w nocy po obu stronach drzwi wejściowych stawia się młode drzewka brzozowe jako ozdobę. W Szwecji, Danii oraz Niemczech podobnie świętuje się święta Bożego Narodzenia lub Nowy Rok. Brzoza, inaczej Juhannuskoivu, jest symbolem znanym w całej Finlandii i nie tylko.

Waga - 150 g

Wymiary - 8x4x15

Kraj producenta - Finlandia

Mydło posiada sznurek który umożliwia wygodne zawieszenie.

Produkt dodany do porównania