OPIS:

ROPI jest najmniejszą wanną z rodzeństwa fińskich wanien ogrodowych Novitek. Jej stosunkowo niewielkie rozmiary sprawiają, że gabarytowo jest idealna do zabudowania na niewielkich tarasach, oraz do stosowania w miejsach gdzie dużą przeszkodą jest niewielka przestrzeń użytkowa. Pomimo niewielkich rozmiarów ROPI jest w stanie zapewnić przyjemność i wygodę dla trzech osób korzystająch z kąpieli. Zestaw 34 dysz z wydajną 2-biegową pompą o dużej mocy zadowoli najbardziej wymagających użytkowników zapewniając dobry masaż  i doskonały relaks. Ergonomiczna leżanka pozwala na doskonały masaż całego ciała z uwzględnieniem okolic kręgosłupa. 

WANNY NOVITEK:

Novitek Finland to firma, która jest wiodącym producentem, oraz liderem sprzedaży wanien ogrodowych spa w Skandynawii. W przeciwieństwie do wielu wanien konkurencyjnych firm, wanny firmy Novitek są przystosowane do użytkowania przez cały rok niezależnie od warunków atmosferycznych. Energooszczędna izolacja poliuretanowa o dużej gęstości sprawia, że basen jest wytrzymały nawet na największy mróz i odporny na wahania temaperatur. Dzięki temu w wannach Novitek możemy cieszyć się kąpielą nawet w najbardziej surowych warunkach, w ciągu całego roku kalendarzowego. 
Wielkim atutem naszych wanien jest również fakt iż dzięki bezkompromisowym rozwiązaniom technicznym (brak piankowania w środku) istnieje możliwość zdjęcia obudowy i wymiany poszczególnych elementów osprzętu. Novitek stawia przede wszystkim na jakość użytych materiałów, dzięki czemu staje się bezkonkurencyjną marką na rynku światowym. 


Wymiary: 190 x 160 x 93 cm 

Waga: 220 kg

Pojemność: 900 litrów

Materiał: Akryl wzmocniony włóknem szklanym

Siedziska: 2 leżanki i 1 miejsce do siedzenia

Dysze: 25 szt.

Pompa sterująca masażem: 2-biegowa pompa o mocy 1,3kW do masażu i filtracji

Grzałka: 3 kW (230 V/50Hz)

Ozonator: 1 szt

Koloroterapia LED: punkty LED na poziomie wody

Filtr: kartuszowy PLEATCO

Panel sterujący: NOVITEK BALBOA

Podłączenie elektryczne: 2 x 16 A (230V)

456

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Browse the collection of our category products.
Produkt dodany do porównania