- Brak w magazynie
Ćwierćwałek wklęsły lipa 23x23 250cm listwa do...
Wklęsły ćwierćwałek z polskiej lipy do wykończenia w saunie i nie tylko - 23 x 23 mm - 250 cm
Indeks: 646
Drewno konstrukcyjne ze świerku skandynawskiego stosowane do budowy konstrukcji sauny oraz jako podstawa pod ławki. Profil kantówki 45x45 mm. Klasa AB. Długość 220cm. Cena za 1 szt.
Drewno konstrukcyjne ( kantówka )ze świerku skandynawskiego stosowane do budowy konstrukcji sauny oraz jako podstawa pod ławki. Klasa AB. Drewno sprzedawane na sztuki. Grubość listwy 45 mm, szerokość 45 mm. Materiał dostępny praktycznie od ręki,
Klasa AB (jest to wysoka klasa jak na kantówkę konstrukcyjną - mogą występować nieznaczne wady jednak tylko zgodne z normą)
"Jeśli możesz to sobie wyobrazić, my sprawimy, że będzie to realne" - Oto przewodnia myśl fińskiego producenta drewna dla najbardziej wymagających.
Jeżeli sauna ma wyrażać indywidualny styl to marka Karava jest naturalnym wyborem. Żaden inny producent nie podchodzi do swojego fachu z taką pasją i precyzją jak właśnie Karava. Jest to manufaktura, która oferuje najwyższy standard wykonania, absolutny top design i niebywałą precyzję selekcji dobieranych materiałów do sauny.
Oferujemy, jako bezpośredni importer marki do Polski, 100% fińskie produkty: boazerie do sauny, deski na ławki w saunie, wykończenia oraz indywidualne rozwiązania saunowe tzn. kompletne sauny do własnego montażu bezpośrednio z fabryki w Finlandii.
Prezentowanego drewna nie można w ogóle porównywać do gatunków oferowanych w Polsce, ponieważ jego jakość jest nieosiągalna dla podobnych gatunków boazerii sprzedawanych przez firmy zajmujące się tzw. handlem drewnem. Poprzez stosowane w Finlandii technologie i wywodzącą się z tradycji kraju wiedzę na temat drewna do sauny, możecie być Państwo pewni, że kupujecie produkt, którego jakość jest na samym szczycie.
W naszej opinii, nie ma lepszej boazerii do sauny niż ta produkowana przez fińską markę Karava.
Powyższy opis jest jedyny i oryginalny. Nie zezwala się na jego kopiowanie
Przedmiotem sprzedaży jest 1 listwa boazerii do sauny:
- Kallio olcha ( boazeria z długim wpustem, modny efekt krótkich przerw pomiędzy listwami)
- wymiary jednej listwy: 15 x 120 x 2100mm
- krycie około 110mm
- cena dotyczy jednej listwy
- paczka zawiera 6 listew
Drzwi do sauny estońskiego producenta iSauna. Bezprogowe, w ościeżnicy z drewna sosnowego, wraz z 8mm taflą z hartowanego bezbarwnego szkła. Drzwi są uniwersalne tzn. mogą być prawe lub po obróceniu lewe. Wymiar wraz z ościeżnicą to 1990 x 890 mm. Idealny wybór podczas budowy sauny, gdyż drzwi są wykonane z wysokiej jakości materiałów - drewniana ościeżnica z łączeniami na mikrowczepy pozwala drewnu swobodnie pracować przy wahaniach temperatury, a bezpieczna, hartowana 8mm szyba zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkownikom sauny. Nie warto przepłacać za coś co można znaleźć w lepszej cenie bez utraty jakości. Warto zwrócić uwagę, że nasze drzwi do sauny są wyższe o 6cm, aniżeli standardowe drzwi do sauny.
W komplecie z drzwiami znajdują się:
- 2 zawiasy fińskiej marki Abloy
- szyba z tafli przeźroczystej 8mm, kolor bezbarwny
- zamek rolkowy wpuszczany w futrynę,
- antaba 50 cm wykonana z drewna sosnowego,
- uszczelka silikonowa,
- futryna z drewna sosnowego, łączone na mikrowczepy
- zabezpieczone w karton i folie
- bezpieczna, ubezpieczona przesyłka
Najwyższej jakości drewno osikowe na ławki, maskownice oraz oparcia. Osika, podobnie jak abachi, jest drewnem które nagrzewa się powoli, dzięki czemu nie narażamy ciała na ewentualne oparzenia.
Wymiary listwy:
Grubość: 28 mm
Szerokość: 90 mm
Długość: 2400 mm
Cena dotyczy 1 listwy
Drewno posiadamy w różnej długości odcinkach, przeważnie 180, 210, 240cm. Przed zakupem prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy w celu potwierdzenia dostępności listew o wymaganej długości.
PRZY ZAMAWIANIU DREWNA PROSIMY O KONTAKT MAILOWY - KWESTIA ODBIORU LUB DOWOZU JEST ZAWSZE OMAWIANA INDYWIDUALNIE
(przy obliczaniu zapotrzebowania na drewno do budowy sauny w domu lub innym miejscu, jeśli budujemy saunę na własną rękę, pamiętać należy, że minimalna komfortowa szerokość ławki to ok. 60 cm, a przerwy pomiędzy listwami mają ok.1-3 cm. Zazwyczaj ławka posiada 5 - 6 listew z przerwą ok. 1 - 1,5 cm co w sumie daje ławkę o szerokości 51 - 63 cm)
Najwyższy standard wykończenia i niepoddająca w wątpliwość jakość dla najbardziej wymagających. Absolutnie premium listwy na ławy, do perfekcyjnych saun.
Abachi to drewno rosnące w strefie równikowej na terenach Afryki. Drzewo abachi potrafi osiągać wysokość kilkudziesięciu metrów i średnicę ponad 2 m. Kolorystyka listew jest zróżnicowana w zależności od odległości do rdzenia drzewa. Listwy mogą mieć odcienie od jasno żółtego, niemal białawego, poprzez szaro żółte, aż do ciemniejszych odcieni żółci.
Drewno abachi dzięki swoim właściwościom często nazywane jest drewnem zimnym. Listwy narażone na wysoką temperaturę panującą w saunie nagrzewają się w małym stopniu i bardzo powoli. Dzięki temu jest to gatunek idealnie pasujący do wykorzystania w saunie. Siedziska zbudowane z abachi gwarantują że osoby korzystające z sauny nie poparzą się siedząc na ławkach. Z abachi można wykonywać siedziska, oparcia, maskownice, zagłówki a także obudowy piecy elektrycznych.
Sprzedawane przez nas listwy są najwyższej jakości (klasa A+), przeszlifowane oraz zaokrąglone na długich krawędziach.
CENA ZA 1 listwę - 275 x 2,4 x 8 cm
PRZY ZAMAWIANIU DREWNA PROSIMY O KONTAKT MAILOWY - KWESTIA ODBIORU LUB DOWOZU JEST ZAWSZE OMAWIANA INDYWIDUALNIE
(przy obliczaniu zapotrzebowania na drewno do budowy sauny w domu lub innym miejscu, jeśli budujemy saunę na własną rękę, pamiętać należy, że minimalna komfortowa szerokość ławki to ok. 55 cm, a przerwy pomiędzy listwami mają ok.1-3 cm. Zazwyczaj ławka posiada 6 listew z przerwą ok. 1 - 1,5 cm co w sumie daje ławkę o szerokości 53 - 55 cm)
Kątownik z drewna olchowego do wykończenia sauny - 24 x 24 mm 240cm